4343.00 ₹

Çatı Ustası Sancaktepe

  Events

Çatı tamiri ve bakımı için, işin uzmanı olan elemanlarımız, hızlı ve etkili bir şekilde çalışmaktadır. Çatı izolasyonu, membran su yalıtımı, ahşap çatı yapımı, kamelya çatı yapımı, lambiri uygulaması, ondüline çatı, çelik çatı, shingle çatı, çatı kiremit aktarımı ve çatının yeniden yapılması gibi birçok kategoride, profesyonel çalışma yöntemleri üretmekteyiz. Yağmur ve kar gibi durumlarda, çatılar zarar görebilir. Bu durumda, işin uzmanı olan çatı ustası elemanlarımızı tercih edebilirsiniz.


Yılların tecrübesiyle çatı hizmeti veren elemanlarımız, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadırlar. Ustalarımız, birçok çatı işleminde, yeni yöntemleri sürekli olarak takip etmektedir. Bu yöntemle birlikte, çatı ustası kategorisinde, yeni gelişmeleri takip etmektedir. Firmamız, yıların verdiği deneyim ve tecrübe, konusunda uzman personelimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Çatıların sağlam ve kullanışlı olması binalarınızın ömrünü ve dayanımını korumasını sağlar. ses, nem ve ısı yalıtımlı çatılar ile yaşam alanlarınıza ve binalarınıza değer katıyoruz. çatı ustası


 Region:

İstanbul

 City:

Sancaktepe

 Views

5
Comments

   Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)


  Useful information

  • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
  • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
  • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
  • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

   Company

  Contact publisher

  You must log in or register a new account in order to contact the publisher

  Login Register for a free account